social media

Translate

niedziela, 27 marca 2016

Wholesalebuying, Sukienek nigdy dość!
Lubię być kobietą, nawet w męskim świecie. Mężczyźni nie mogą nosić sukienek, ale my mamy prawo ubierać spodnie.
- Whitney Houston
To fakt, możemy nosić spodnie na co dzień nie zatracając przy tym swojej kobiecości, ale kiedy tylko możemy zakładajmy sukienki. A dlaczego? Bo sukienek nigdy dość :)

SheIn, Szary dres

"W dresach ojciec w dresach matka 

W dresach nawet jest sąsiadka 
Dres mam dres! 
Każdy u nas w dresach chodzi 
w dresach starzy w dresach młodzi".

poniedziałek, 21 marca 2016

SheIn, Sukienka na każdą okazję.Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśli­wym. Dni prze­mijają szyb­ko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marze­nia, a ja­kaś niewidzial­na ręka nam je przek­reśla. Nie ma­my wte­dy żad­ne­go wy­boru. Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś, jak pot­ra­fimy być ni­mi jutro?
Phil Bosmans

sobota, 19 marca 2016

Romwe, Geometryczny wzór :) Czujecie już wiosnę? Od razu przyjemniej się wszystko robi :) Coraz dłużej jest jasno na dworze i coraz cieplej jest. Nie mogę się już doczekać lata i wylegiwania się na plaży, a Wy?

Wielkanocne inspiracje


Wielkanoc nadchodzi coraz większymi krokami, więc to dobry czas na inspiracje Wielkanocne. Po przedświątecznych porządkach, a przed przygotowaniami posiłków dla całej rodziny to czas kiedy możemy spokojnie zająć się dekorowaniem. Przeszukując internet stwierdzam, że niezwykłym  źródłem natchnienia jest magazyn Westwing.

sobota, 12 marca 2016

Wiewiórka.pl portal inny niż wszystkie.


Dodatkowe pieniądze przydadzą się zawsze, bez względu na to ile ich mamy. Genialnym i niezwykle banalnym sposobem na to jest sprzedaż rzeczy, które i tak zalegają Nam w domu. 
Większość z Nas jednak zniechęca się, ponieważ żeby coś sprzedać trzeba zrobić zdjęcia, wystawić te rzeczy na odpowiednich portalach, a na koniec jeszcze stać w kolejce na poczcie, aby wysłać paczkę. Dzisiaj przedstawię Ci  portal, który zapłaci Ci za Twoje rzeczy, a Ty nie będziesz musiała wychodzić z domu :)

wtorek, 8 marca 2016

Ciekawostki o Holandii cz.6

Po długiej przerwie mam zamiar wrócić do serii o którą często pytacie. Seria "Ciekawostki o Holandii" cieszyła się dużym zainteresowaniem, więc mam nadzieję, że i tym razem Wam przypadnie do gustu. Zapraszam do czytania, a jeśli spodoba Wam się post udostępnijcie go wśród swoich znajomych :)

poniedziałek, 7 marca 2016

Wholesalebuying, Namiot i sukienka dla MaleństwaKolejne zamówienie złożone z myślą o Maleństwie. Tym razem moje dziecko wybrało sobie namiot/ zamek księżniczki oraz bardzo fajną sukienkę, której nie chce zdejmować nawet na moment :D Też macie takie ulubione ubrania w których mogłybyście chodzić dzień w dzień?

niedziela, 6 marca 2016

Cndirect, Sukienki dla małej księżniczki

Moje dziecko od jakiegoś czasu ogarnęło prawdziwie sukienkowe szaleństwo! Ilekroć jakieś widzi prosi mnie o kupno lub chociaż przymierzenie jakiejś. Oczywiście nie kupuję ich wszystkich jak leci, ale przeglądamy i wybieramy najładniejszą. Skąd ten szał u Maleństwa?

piątek, 4 marca 2016

SheIn & Romwe, Spring wishlist


Witajcie :)

Wiosna już coraz bliżej, a to idealna pora żeby wymienić garderobę z zimowej na wiosenną. Dlatego dzisiaj postanowiłam Wam pokazać kilka rzeczy ze sklepów Romwe oraz Shein, które chętnie widziałabym w swojej szafie w najbliższym czasie. Mam nadzieję, że i Wam wpadnie coś w oko :)

wtorek, 1 marca 2016

II SALONE MILANO ,Szampon i maska do włosów

Która z Nas nie marzy o pięknych włosach jak z reklamy? Zapewne każda z Nas.
Szampon i maska do włosów suchych od II SALONE MILANO 
to profesjonalne produkty najczęściej wybierane przez fryzjerów, ale kto powiedział, że są przeznaczone tylko dla nich? :)